כל מה שלא לימדו אתכם בבית ספר לאמנות

נותרו מקומות אחרונים למחזור ה-7 של הקורס:

אתם עושים אמנות או שלמדתם אמנות אבל הקריירה שלכם היא לא בדיוק מה שרציתם? ברוכים הבאים למועדון של הרבה מאוד אמנים מוכשרים שיודעים לעשות אמנות נהדרת אבל לא יודעים איך להיות אמנים מקצועיים ולבנות את הקריירה שלהם. מה זה אומר בעצם "להיות אמן מקצועי"? כדי להיות אמן פעיל שמציג בתערוכות או/ו מוכר את היצירות שלו זה לא מספיק רק לעשות אמנות. זה כולל ליצור קשרים בעולם האמנות ולדעת לקדם את היצירה שלך בצורה המקצועית ביותר.

המפגשים יערכו בקבוצות קטנות ואינטימיות (עד עשרה משתתפים) במסגרתן אני אנחה את המשתתפים להבין את הקשיים שעומדים מולם וכיצד ניתן להתמודד איתם. במפגש שלי כאוצרת שפעלה ופועלת בתחום המסחרי והעצמאי כאחד אני נתקלת בהרבה אמנים מצוינים אשר חסרים להם הכלים לפרוץ לתודעה ולהתקדם מקצועית. אתם מוזמנים לעשות שינוי.

בסדרה של מפגשים מרוכזים ואינטימיים תלמדו איך:

+ להגיש תיק עבודות

+ לנסח הצהרת אמן איך למתג את עצמכם כאמנים לגשת לפרסים ומלגות לפתח קשר עם גלריות

+ לפנות לאוצרים ואספנים לקדם את העשייה שלכם באינטרנט וברשתות חברתיות

+ איך לתמחר עבודות אמנות שונות ואיך למכור

+ לעשות יחסי ציבור לתערוכות שלכם וליצירה שלכם

ללמוד מה זה רסדנסיולמה זה חשוב באופן כללי – כל מה שרציתם לדעת על קידום קריירה כאמנים מקצועיים ולא היה לכם את מי לשאול!

המפגשים יערכו בהנחייתי, *האוצרת שרי גולן סריג, ויתקיימו בקבוצות קטנות באמצע חודש מאי 2014 בימי שישי בבוקר מהשעה 10:00-12:00 בירקון 70 בתל אביב. עלות של כל מפגש היא 200 ש״ח והתשלום מתבצע מראש עבור המפגשים. חמישה מפגשים קבוצתיים ומפגש שישי נוסף של הנחיה אישית וליווי מותאם לאותו אמן.

סהכ: 1200 ש״ח

לשאלות ופרטים נוספים: [email protected] או בטלפון 0542330511

שרי גולן סריג היא אמנית, אוצרת ומרצה עצמאית. בעבר הקימה וניהלה את עמותת " פעילה״ לאמנות וקהילה. קודם לכן הייתה האוצרת והמנהלת האמנותית של גלריה רוזנפלד בתל אביב. לימדה בין השאר במדרשה לאמנות, בתיכון תלמה ילין ועוד. מרצה על אמנות במסגרות פרטיות ולארגונים עסקיים. בוגרת בהצטיינות יתרה של תוכנית המצוינים של "המדרשה לאמנות" בבית ברל.

—ההודעה מנוסחת בלשון זכר אך פונה לנשים וגברים כאחד—